Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 3 éves Bsc-n vagyok, és...

Ha 3 éves Bsc-n vagyok, és csúsztam egy évet, de mégis kiutalták a tanulmányi ösztöndíjat, mit tegyek? Valaki más járt hasonlóképpen?

Figyelt kérdés
Ők hibáztak? Vagy attól, hogy csúsztam, jár nekem az ösztöndíj? vissza kell utalnom?
2010. okt. 18. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Istenem, az ilyen kérdésektől mászom a falra. Nem zavar téged, hogy: nem tudjuk hova jársz, milyen szakra, mi ott a szabályzat??? Befáradsz a TO-dba és megkérdezed ott.
2010. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy ha valaki főiskolán a 6 félévet meghaladja az alapképzésben, utána nem jár neki semmilyen ösztöndíj. A pénz jól jönne, nem csak én kaptam, hanem egy csoporttársam is, aki girközlemény címszó alatt kapta az összeget. A TO-n voltunk iskolalátogatásit kérni, akkor írta át a hölgy, hogy a várható végzés éve 2011 június (2010 június helyett), tehát a TO tud róla, hogy csúsztunk, de mégis utaltak ösztöndíjat. Elképzelhető, hogy elnézhették, és vissza kell utalnom?
2010. okt. 18. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm neked, a TO-don kérdezd már meg!!!
2010. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy az ösztöndíj még a tavalyi félévről szól amikor járt a juttatás és ezért most még megkaphatod, elvégre az első félévben nincs ösztöndíj mert nincs tanulmányi átlag így a végén lehet hogy visszaadják az elveszett félévet
2010. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor leírom másképp: Nekem nem járna ösztöndíj, mert csúsztam. Utaltak. Szólok, hogy utaltak, szólnak, hogy utaljam vissza.? Nem szólok, hogy utaltak, nem kell visszautalnom.? csak az érdekel, hogy ha nem szólok, akkor követelhetik tőlem utólag a pénzt? És még annyi, hogy ha lenne TOkérdések (ma zárva volt a TO), feltenném ott, de mivel a gyakorin tettem fel, így itt szeretnék érdemi választ kapni egy tőlem informáltabb egyéntől. Köszi
2010. okt. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!