Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Széchenyi István Egyetemen...

A Széchenyi István Egyetemen milyen közlekedésmérnöki távoktatásban?

Figyelt kérdés
Mennyire elvégezhető? Milyenek a tapasztalatok az online rendszerrel? Milyen rendszerességgel kell felmenni Győrbe/Pestre? A levelezőhöz hasonlóan a távoktatás is bevállalható munka mellett? + minden egyéb infót köszönök!

2023. okt. 8. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Mérnöki távoktatásban? Ez valami vicc?
2023. okt. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a távoktatas miatt ìrom, inkább a szakot nem ajánlom. Annyi jobb mérnöki szak van mint a közlekedés mérnök fizetés és karrier szempontjából... informatika, villamos , mechstronikai és gépész mérnöki szakokkal is sokkalta jobbak a lehetőségek. Nagyon nagyon atgondolnám a szak választást... jó szándékkal ìrom ezt most neked. Tanulni mindig megeri, de akkor már legyen eredménye is..
2023. okt. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem éri meg, én itt végeztem nettó 266 ezret kapok közlekedésmérnökként a Mávhévnél, semmire nem elég. Sok végzet külföldre megy vagy átképzi magát. 1 éve még nettó 240et kaptak a MAVnál és a STARTnál a közlekmérnökök ma 290 nettót.


Általános iskolás osztálytalálkozón volt osztálytársaim szalagmunkásként, targoncásként többet kapnak mint én diplomásként.


Nálunk Győrben sok végzett diploma után kimebt Ausztriába szalagmunkásnak, szobalánynak, takarítónak, de Szlovákiában is. Azok maradnak a szakmájukban akik fanatikusok illetve van szülői hátér.

2023. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megeri tanulni, felnőttként is. De akkor már választanék egy olyan mernök szakot ami anyagilag jobban megeri...
nov. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!