Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Széchenyi István Egyetemen...

A Széchenyi István Egyetemen milyen gyakran kell elmenni konzultációra a távoktatásos formában zajló közlekedésmérnök szak esetében?

Figyelt kérdés

A felvi.hu szerint csak online lehet tanulni de más forrásból úgy értesültem, hogy időközönként be kell menni. Az egyetem nem válaszol az e-mailben feltett kérdésemre.


Másik kérdés: A vizsgákat a távoktatás esetében úgy szervezik meg, hogy hétvégére (szombat-vasárnap) essen?


Azért érdekelnek ezek a dolgok mert tervezem a szabadságomat.


Köszönöm!


2015. febr. 11. 19:43
 1/2 anonim válasza:

Ott tanulok.

BP-en van a felnöttoktatási központ (blaha), ahol szombaton van a konzultáció de csak Fizika, Mechanika I, II tárgyakból (ha jól emlékszem) . A vizsga is ott van. Én a 4 évem alatt kb 1x mentem le Győrbe.. beiratkozni...

2015. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ.


Azt szeretném még megkérdezni, hogy mennyire nehéz teljesíteni a követelményeket?

2015. júl. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!