Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék kiiratkozni az...

Szeretnék kiiratkozni az intézményből amiben jelenleg tartózkodom. 11 osztályt írnak be vagy 10et? Vagy semmit ...? Maradon a 8 osztállyal?

Figyelt kérdés

Egy középiskoláról van szó, szakképzés nyújtó intézmény és a Villanyszerelői szakán vagyok. 11 osztályt kezdtem most 2023.Szeptemberében, 17 éves vagyok. Ezt a 11-dik osztályt befejeztével szeretném a papírjaim kivenni és abbahagyni a tanulmányaimat. A következő nyáron fogom betölteni a 18-dik életévemet, pontosan Július.5-én.

Ugyebár egy tanuló 16-dik életévét betöltötve már nem tanköteles. Szóval, kivehetem nyugodt szívvel, de akkor 11 osztályt írnak majd be vagy 10-et?



2023. okt. 21. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted kitépik a bizonyítványodból a már teljesített tanéveket?

De ne szállj ki, ha már alig van hátra valami, szerezz szakképesítést akkor is, ha nem akarsz abban elhelyezkedni. Sose lehet tudni, mire lesz jó.

2023. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz te magadnak érettségit és normális életet? Miért akarsz kilépni? Miért akarsz alja munkákat végezni?
2023. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11. Végén nem végzel amúgy is? Nem kapsz szakmát? Nálunk a villanyszerelők 11. végén teszik le a szakmai vizsgájukat.
2023. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!