Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudtok erről az intézményről?

Mit tudtok erről az intézményről?

Figyelt kérdés

Állítólag most fog szeptemberben már üzemelni, de semmi féle információt nem találok róla sehol.


Ez az iskola neve:


Kossuth Lajos Rendvédelmi Középiskola és Főiskola



Továbbá Budapesten a 14. kerületben lesz, de azt sajnos nem tudom, hogy pontosan hol.


Nem alapítványi, teljesen saját tőkéjű iskolaként fog üzemelni azt az értesülést kaptam.



Se Facebook oldaluk nincs még, se weboldaluk.


Weboldaluk folyamatban van és diákjaik is vannak már állításuk szerint.


Adott egy űrlapot is melyet ki kellene töltenek, hogy felvegye:


[link]


Email címünk:

kossuthsuli.igazgatosag@gmail.com



Továbbá azt mondták még annyit kell tudni ha hozzákjuk megyek ,hogy minden tanuló kap egy telefont SIM kártyával egy laptopot és egy email címet ezt csak tanulásra lehet használni és a telefonba minden tanuló tanár száma benne lesz.



Kollégium nem kötelező, de ha szeretném igénybe venni havi 20.000 Ft, ebben benne van a kaja, víz költség stb...


Főiskolai és egyetemi része is van plusz az egyetemnél ha tölük megyek az egyetemükre 600 plusz kreditel kezdhetek.


Lesz a P a rendőr osztály ami a rendészet és közszolgálat ágazatot foglalja magába (technikusi képzés) ami érettségit is ad.


Ösztöndíjak:

Rendészet és közszolgálat 18 ezer Ft

Rendőr képzés 16 ezer Ft

Biztonsági őr és testőr 8 ezer Ft

Nemzetvédelmis és különleges képzés 32 ezer Ft


Ez az iskola egyik része a másikra érettségi után tudok jelentkezni a főiskolára ott változnak az ösztöndíjak.


Szeptemberig jelentkezhetnek, de félek így online kiadni a személyes adataimat. :/


Az igazgatót a gyik-en ismertem meg, a szájjal kapcsolattal beszélgettünk egy kérdéssel kapcsolatban.


Tehát csak annyit tudok amit ide leírtam.


Elértem a gyik-en, gmail és discordon.

Weboldal majd lesz és iskolai telefonszám is majd lesz.


Megszeretném várni amire legalább egy weboldaluk lesz és mindenképpen személyesen intézni az ügyet be/át iratkozást.


Csak attól félek kicsúszik az időből.



2023. aug. 10. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon komolynak hangzik.... 🤣
2023. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, elég furcsa...


De én a kérdést teljes komolysággal írtam ki.


Nem tudom, hol lehetne utánna kérdezni ennek?


Van valamifépe fentartó oktatási hivatal vagy valami ahol tudnék érdeklődni ezzel kapcsolatban?


Mert ha valós egy jó iskola lenne nekem, de ha nem akkor nem akarom otthagyni a jelenlegit.


Továbbá szeptember 1 ig már akkor elintézett papírokkal szeretnék lenni.

2023. aug. 10. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam üzenetet küldeni az alábbi gmail címre:


kossuthsuli.igazgatosag@gmail.com


Azt írja nem ment el az üzenetem.


Oka: nem él a gmail vagy nem létezik.


Létezik leelenőriztem


Szóval nem tudom mi van...

2023. aug. 10. 18:25
 4/5 A kérdező kommentje:

Diskordon ez az igazgató neve:


Ádámi1945 a megjelnitet neve és a felhasználó neve adami1945


A gyik-en meg a neve:


Válaszoló 2.0

2023. aug. 10. 21:01
 5/5 anonim válasza:
Én úgy tudom már nem ez a discord neve! Nem tudom honnan szerezted vagy kitöl te nem igaz
2023. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!