Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Passziválás? Halasztás?..

Passziválás? Halasztás?..

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni mivel első félévemet töltöm az egyetemen, nagyon lebetegedtem, 2 hetet otthon töltöttem (kollégista vagyok) rengeteg a lemaradásom, rendkívüli passziválási kérelmet lehet ilyenkor beadni? Vagy egyéb tanács? Nem tudom mihez kezdjek, de nem szeretném feladni a tanulmányaim, de annyira sok zh-ról és gyakorlatról maradtam le, hogy nem tudom, mit tegyek.
2023. okt. 24. 08:05
 1/7 anonim válasza:
100%

Pótolod a gyakorlatokat, megírod a pótzh kat.


Ezért ne passziváltass. Két hét nem a világvége, nekem sajnos volt, hogy többet is kellett halasztanom.


Ha van olyan tantárgy, amit nem tudsz megoldani a pótgyakorlattal (tegyük fel, hlgy már hiányoztál) vagy lhetetlen lenne behozni, legközelebb újrafelveszed, nem tragédia. Kevesebb időt veszítesz, mint egy passzívval. :)

2023. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hét betegségre sehol nem fognak passzíváltatni félév közben. Rendkívül passzíváltás akkor lehet ha pl 1 hónapig kórházban vagy, tesiszakosként előtöröd a lábad, elszakad egy szalagot, stb.
2023. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
2 hét kihagyás miatt? Ha ezt nem vagy képes pótolni akkor te egyszerűen alkalmatlan vagy az egyetem elvégzésére, ki is iratkozhatsz ezzel a lendülettel, mert sosem fogsz eljutni a diplomáig.
2023. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
91%
Így kezdődik a teljes lecsúszás.
2023. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első és második válaszolónak!
2023. okt. 24. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt mennyi lehet az a rengeteg zh, 3-4? Ha ezt nem tudod pótolni, ne halassz, hanem fejezd be.
2023. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel kb. minden félévben passziváltathatnál. Nem tudom mi miatt voltál otthon 2 hétig, de akármire nem engedélyezik utólagosan a passziválást, max. olyanokra, mint amiket a #2 válaszoló is írt vagy pl. mentális problémák miatt.
2023. okt. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!