Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért jók a Mozaikos könyvek?

Miért jók a Mozaikos könyvek?

Figyelt kérdés
Az összes tanárom azt magyarázza, hogy a oktatási hivatalos tankönyvek nem jók és csak a mozaikos könyvek a jók. Sose használtam mozaikos könyvet és nem szeretnék felesleges pénzt kidobni rájuk, de ha tényleg olyan jók akkor lehet veszek

#iskola #mozaik tanykönyvem #tanykönyvek
2023. nov. 5. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg jók

Logikusabbak

Emelt kémián megdöglenék nélküle

2023. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még mozaikos könyvekből volt a legtöbb tárgyam oktatva. Nem tudom, hogy van-e jobb, de nem volt rossz, azt viszont nem tudom, hogy a tananyag mennyire maradt ugyanaz a tantervekben. Nem kell horror áron beszerezni őket, könyvtárból kikölcsönözheted, akár az iskolaiból, ha megvan, vagy antikváriumban/használt könyves csoportokban is lehet facebookon érdeklődni. Ha esetleg némi torrentelős ismereted is van, simán le is töltheted őket, és akkor bele is tudsz nézni egyből, hogy milyen. Szerintem az is jó volt benne, hogy mozaweben volt hozzá egy csomó digitális anyag is.
2023. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mai darabok, de valóban díjat nyertek több kategóriában is, így bátran ajánlható. De ha az anyag sok helyen frissült, akkor a mostani könyveket, vagy digitális tananyagokat sem mellőzheted.
2023. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szerintem kiprobálom öket :)
2023. nov. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!