Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hazudtam egy tanarnak! Mi...

Hazudtam egy tanarnak! Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon bolond voltam és óriási hibát vétettem. Hazudtam egy tanáromnak. Egy olyan tanaromnak aki csak szeptember eleje óta tanít minket.


Nagyon kiborultam es szidom magam. A barátaimnak is hazudtam, elmondtam nekik azt mondták nem haragszanak mindenki hazudik.Mondtam nekik hogy de nem így és ez nm normális így mert hazudni rossz.


Nem soká fogadó óra Nem akartam hogy anyám megtudja ezért megkertem ne mondja el neki hogy itt meg itt voltam azt mondta meg kell kérdeznie vmi bizottságot eltitkolhatja-e.


Oda mentem végül az osztály főnökömhöz Nagyon kínos volt nagyon sírtam be beismertem neki. Azt mondta beszél az adott tanárral és megoldja. Anyámnak még nem mondtam el de nem túl jó vele a kapcsolatom, de olyan rosszul érzem magam lesz bennem annyi hogy elé állok és közlöm.


Nagyon nagyon rettegek hogy a tanáraimmal rá megy a kapcsolatom vagy akár a barátaimmal.

Mind e két fél jelezte hogy nincsen semi baj mindenki követ el hibákkal.


Valaha el múlik ez a bűntudat?



2023. nov. 9. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mit mondott a tanár?
nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Megkérdezte miért mondtam neki, miért voltam pszichiátrián, ilyenek és hogy nem említi a szülő előtt (aki már ugye tud róla és a tanárnak is mondtam hogy tud) de ha rákérdez el kell mondania.


Köszönöm a segítséget mindenkinek!!

nov. 15. 16:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!