Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS, emelt szintű...

NAGYON FONTOS, emelt szintű szóbelin ezt megtehetem?

Figyelt kérdés

Holnap szóbelizem és az a helyzet, hogy nem lett a legjobb az írásbelim, de egy jó szóbelivel fel tudnám húzni olyan pontszámra, ami már megfelelő. Azonban ehhez az kell, hogy jól sikerüljön a szóbeli. Ha olyan tételt húzok, amiről fogalmam sincs, akkor veszett ügy. Meg szeretném próbálni, viszont ha végigcsinálom az egészet, akkor már nem ismételhetem meg tavasszal.

Miután kihúzom a tételem és biztosra tudom, hogy nem menne elég jól, akkor megtehetem, hogy kimegyek? Mert 12% alatt részenként elégtelent jelent, azoban az írásbelivel számolom, akkor 45% felett lenne az össze, 0 pontos szóbeli esetén...

A kérdés az, hogy megtehetem, hogy kimegyek és megbuktatnak, majd tavasszal újra nekifuthatok ez esetben az egésznek? Mert az első javító vizsga ingyenes. Ha egyáltalán nem mennék el szóbelire, akkor biztosan megismételhetném, de így is?



nov. 10. 17:04
 1/2 anonim válasza:
na mi volt?
nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már lényegtelen. Elrontottam, de végigcsináltam.
nov. 15. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!