Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Unatkozok a tanórákon, mit...

Unatkozok a tanórákon, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A legtöbb tanórán lazán megvagyok azzal hogy írok és figyelek, de vannak néha olyan órák amin unatkozok, telefonozni órán nem lehet, matekon az csináltom hogy négyzet emeltem számokat, de az a végére már elég unalmas volt, tippeket, ötleteket elfogadok. :D

2023. nov. 15. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

írjál történetet mindig egy kitépett lapra, ami a nyitott füzeted másik oldalán van,így nem feltűnő

én volt,h pillanatyi gondolataimat írogattam órán,de amúgy a tananyagok közé a füzetben,csak mondjuk vigyázz,nehogy osztálytársaid kezébe kerüljön:) Nekem amúgy nem került,meg amúgyis csak ilyen alapdolgokat irkáltam,hogy unatkoztam,kinéztem az ablakon... :) Aztán gyönyörködtem a betűtípusban.:)

időkapszulát is csinál6sz,hogy pl írsz magadnak szöveget,később berakod borítékba,és odaírod rá,hogy felbontandó: és mondjuk egy tetszőleges 4-7-12 stb évvel későbbi dátum. csak arra vigyázz,olyan helyre rakd,hogy anyud nehogy kidobja :)

2023. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
meg még irogathatsz föl egyszerű egyenleteket magadnak,játékból. :) vagy négyzetrácsos füzetben amőbázz saját magaddal :)
2023. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A halálunalmas órákon mindig egy lapra/füzetbe firkalok, vagy rajzolgatok
2023. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátom ezt kihasználva írt egy regényt, amit utana kiadásra szánt.
2023. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek lebuknék azzal ha óra közben írnék story-t, vagy legalább is story vázlatot lapra ma kicsit kiegészitve, átfogalmazva kidobnám watpad-ra?
2023. nov. 15. 22:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csöndben, nem feltűnően csinalod, nem zavarod az órát, akkor kb le** a tanarok.
2023. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na most már csak azt kell kitalált hogy miről írjak XD
2023. nov. 15. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Oldj KöMaL feladatokat!
2023. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Letöltesz egy érettségi feladatsort matekból és oldogatod.


Ha nem tudod magad elfoglalni akkor olvass egy könyvet.

2023. nov. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tollforgatás/pen spinning?
2023. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!