Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemista vagyok, minden...

Egyetemista vagyok, minden tárgyból megajánlottam van és nagyon unatkozom vizsgaidőszakban. Ti mivel szoktátok elütni az időt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nyelveket tanulok, fejlesztem magam más készségekből. Mindenkinek van olyan terület az életében, ahol még fejlődhet. Neked mi az?
2018. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

szia

én is egyetemista vagyok, nekem is mindenből megajánlottam van, bár én nem unatkozok :)

van kedved beszélgetni?

2018. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem bölcsészszakon vagyok, úgyhogy nekem tanulni is kell a diplomáért:-D
2018. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, de sajnállak!


Nekem megajánlottak MELLETT is 6-8 vizsgám simán volt.

2018. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Provokálsz??? :D

Beledöglök a tanulásba, nálunk ebben a félévben csak 3 tárgyból volt megajánlott:S

De ha a téli vizsgaidőszak végén én Ausztrál Opent szoktam nézni:) - remélem, idén is sikerül.

Szerintem pihenj, ne pörögj, töltődj fel, foglalkozz a hobbijaiddal, ha nincsenek, akkor keress magadnak!

Olyan színes a világ!

2018. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Kedves #3-as remélem jobban érzes magadat, hogy kollektíve az összes btk-ás szakról jóól megmondtad a tutit. Azért mondanám, hogy ott is vannak nagyon tanulós szakok, én sem kapom ingyen a diplomámat (ld.tanárszak) remélem te ezzel a lenéző hozzáállásoddal csak a műszerekkel, vagy a számokkal fogsz társalogni.


Kedves kérdező!

Irigyellek nagyon :D a többi szaktársaddal mi a helyzet? Velük nem tudsz programokat csinálni? Sportolj,nézd a tévét..örülj, hogy nem kell csinálnod semmit ;)

2018. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Milyen szakon vagy ?
2018. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Ez tényleg vmi provokáció lehet. Ezért nem szeretem, mikor diploma és diploma között nem teszünk különbséget, mert szemmel láthatóan vannak olyan egyetemi szakok, ahol éppen csak írni, olvasni kell tudni és már hozzávágnak az emberhez vmi papírt. Csak nehogy az történjen, hogy aztán azok, akik tisztességes egyetemen, tisztességes szakot elvégeztek (amiért vért pisiltek és nem restelltek még karácsonykor is tanulni), 100x jobban fognak keresni, te meg majd fröcsôgsz, hogy nekik milyen könnyű. Pedig az én környezetemben igen erős korrelációt lehet felfedezni a tanulásba befektetett idő/energia és az egzisztencia között.


Egyébként pont a hozzád hasonlók miatt válogatnám meg sokkal jobban, hogy kik mehessenek felsőoktatásba. Mindig van mit tanulni, mindig van mivel továbbképezni magad, ezt jól jegyezd meg. A versenyszférában nem elegendő egy darab papírt lobogtatni, mindig mindenhol arra lesznek kíváncsiak, hogy mit tudsz még. Vagyis hány nyelven beszélsz, milyen szakoddal kapcsolatos egyéb képzéseket (OKJ, posztgrad, tanfolyam) végeztél el, mennyi gyakorlatot szereztél stb. Ha ennyire ráérsz, akkor minimum ezeknek kéne utánanézni és ezeknek megfelelően felhasználni a szabadidődet, ha már olyan szerencsés vagy, hogy így alakult a vizsgaidőszakod. Nem derül ki persze, hogy milyen szakról is van szó, de mindig van mivel kiegészíteni, még a 6-8 hetes vizsgaidőszak alatt is.

2018. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én például úgy ütöm el az időt, hogy van életem, és nem a netre írogatok ki ehhez hasonló kérdéseket.
2018. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Jó neked.. nekem 8 vizsgám van, mindegyikre 300< oldalt kell tanulnom, ezekből egy volt megajánlott, de ott is kellett vizsgázni, csak elő vizsga volt.
2018. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!