Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME Biomérnök középszintű...

BME Biomérnök középszintű matematikával?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, és aggódnom, hogy az középszintű matek nem lesz elég. Viszont mellet kémiából és biológiából is érettségizem.

Ezekkel össze jöhet?



nov. 16. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Idén érettségizem, elrontottam!
nov. 16. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az egyetem elején a többség szív a matekkal.
nov. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyetemi matek teljesen más mint a gimis matek. Ha sokat gyakorolsz akkor menni fog.
nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más kérdés , hogy mire megy majd ezzel a szakkal. Jol fizető melót nem lesz egyszerű találni.
dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megtalálja azt a szakterületet ami érdekli akkor tuti fog állást találni amit imádni fog. Aki erre a szakterületre megy az nem lesz gazdag, de szép kényelmes életet fog élni.
jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tesóm 40%-os emelt matekkal jutott be a BME biomérnöki karra. Mondta, hogy a matek miatt az elején nagy volt a szórás, mára pedig befejezte a PHD-jét. Multinál dolgozik laborvezetőként/kutatóként.Abból a fizetésből már elég jól meg lehet élni, de amúgy élvezni kell a munkát, a tanárok sem a fizetés miatt tanítanak, hanem azért mert szeretik (a többség)
jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!