Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szabály fog rám érvénye...

Milyen szabály fog rám érvényesülni ?

Figyelt kérdés

Én már tudom azt,hogy nem akarom folytatni az egyetemet de a félévet már elkezdtem nem is nagyon akarok vele foglalkozni. Ha átraknak önköltségesre és kiiratkozok rám milyen szabály fog érvényesülni?

(Gondolom a finanszírozott szabályok mivel nem fogom igénybe venni az önköltséges félévet legalábbis így lenne logikus)

fő kérdés az hogy ha engem 4edik félévre átraknak önköltségesre de én azt nem kezdem el akkor rám az államilag támogatott szabályok fognak vonatkozni ?

Legfőképp itt a hazai munkaviszony-fenntartási kötelezettségre gondolok


Remélem érthető

Köszönöm a segítséget előre is!



nov. 17. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

"Legfőképp itt a hazai munkaviszony-fenntartási kötelezettségre gondolok"


Mi? Mármint, hogy az állami ösztöndíjas féléveknek megfelelő időt le kell dolgoznod Magyarországon? Ha tényleg erre gondolsz, akkor ez mégis miben változna attól, hogy áttesznek önköltségesre?

nov. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az önköltséges féléveket nem kell ledolgozni értelemszerűen.
nov. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!