Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kell megérkezni a...

Mikor kell megérkezni a nyíltnapra?

Figyelt kérdés
A nyílt nap hivatalosan fél 9-től kezdődik, de az az óra amire regisztráltam csak 1-kor kezdődik. Még nem voltam soha nyílt napon ezért nem tudom hogy akkor most már reggel oda kell érni vagy elég a nyitott órára?

nov. 23. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Nem kell reggel odanenni, elég, ha csak az órára mész.

Reggel lehetnek még bemutatók, körbevezetés, ilyesmi. Ha érdekel, akkor nyugodtan menj azokra is.


De ami fontos, hogy öltözz ki. Ünneplőbe. Fehér blúz, szoknya, harisnya, esetleg blézer és magassarkú. Ha férfi vagy akkor fehér ing, fekete öltöny, nyakkendő, alkalmi cipő.

nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem láttam nyílt napon ünneplőbe öltözött embereket.


Ha csak az az óra érdekel elég akkorra menni.

nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kiöltözni :D


Ahogy szeretnéd, ha mást is megszeretnél nézni, akkor mehetsz már fél 9-re, ilyenkor általában van egy megnyitó, esetleg körbevezetés, diákszervezetes kitelepülések stb. ahol eltudod tölteni az idődet 1-ig.


De ha te úgy érzed más infóra neked nincs szükséged vagy már tudsz amúgy mindent, akkor elég az előadásra menned.

nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
az első egy hülye troll. Egyszer majd megértem, mire jó...
nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Valszeg fél 9-kor lesz egy szülői vagy előadás, ilyesmi. Az elég hazsnos tud lenni. És utána jönnek sorban az órák. Ha viszont te csak a legutolsó órára akarsz bemenni, akkor kockásra unod magad addig, ezesetben javaslom, hogy csak az órára menj be, és a prezentációt bízz benne, hogy felteszik a netre.

Az ünneplő teljesen felesleges, de még csak csinosnak sem kell lenni, mindenki sima utcai ruhában jár iskolalátogatásra. Majd a felvételi szóbelijére öltözzön ki a gyerek.

nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

5-ös:


Egyetemi nyílt napról van szó, ott nincs semmilyen szülői előadás.

nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Á jogos jogos, nem néztem a kulcsszavakat :))))
nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
nov. 23. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!