Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne gáz szülővel...

Mennyire lenne gáz szülővel menni egyetemi nyíltnapra?

Figyelt kérdés

Apukám ragaszkodik hozzá, hogy elkísérjen. Néztem már ilyen egyetemi nyíltnapos videót és senkit nem láttam szülővel menni.

Itt már a legtöbben akik mennek múltak 18-ak én decemberben fogok. Ami azt illeti apukám eléggé félt.. Eddig még nem engedett el Pestre egyedül még a west endbe sem.


2019. nov. 14. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni. Ez az egyik előnye az egyetemnek a középiskolával szemben, hogy alapvetően mindenki a saját dolgával foglalkozik, nem a másikéval. Így legalább apukád is megnyugszik egy kicsit.
2019. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan mennek szülővel.
2019. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert a nyíltnapos videóba nem vágják bele a szülőket.:)

Nyugodtan menj apukáddal, senkit nem fog érdekelni. Az egyetemen meg akár mondhatod neki, hogy igyon egy kávét amíg körbenézel, így mindketten nyugodtak lehettek.

2019. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor én voltam (3 éve) akkor több ember is volt a szüleivel.

Senkit nem érdekelt :)

2019. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 évvel ezelőtt én is anyukámmal mentem a BME-re. Ő is nyugodtabb volt így, de azt hiszem én is.:) Sokan voltak szülőkkel, sőt még a beiratkozásra is sokakat elkísértek az ősök.😇
2019. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!