Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gyermekemet szeretném...

A gyermekemet szeretném beíratni B jogsira. Hallottam hogy januártól az iskolások számára tervezik hogy ingyenes lesz, vagy egy része. Tud erről valaki valami tuti infót hogy mennyivel lesz olcsóbb?

Figyelt kérdés
Mert azért manapság már nem egy olcsó mulatság jogsit szerezni. Még az is lehet hogy érdemes várni januárig.

nov. 25. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs róla jogszabály.
nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

"Mert azért manapság már nem egy olcsó mulatság jogsit szerezni"


A csóróknak minden drága, a normális keresetűeknek pedig egyáltalán nem egy hatalmas kiadás.

nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez ténylegesen meg fog történni, akkor rengetegen fognak rá jelentkezni, így a várakozólista nagyon nagyon hosszú lesz. Nekem 3 éves a jogsim lassan, nekem majdnem 3 hónapot kellett várakoznom az oktatásért (Budaörsön tanultam vezetni).


Illetve ha lesz is ilyen szabály akkor az állam a kötelező 30 órát fogja csak kifizetni, a legtöbb ember ennyi idő alatt nem tudja elsajátítani a vezetés, így plusz órát kell venni, ami pénzbe fog kerülni.

nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!