Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A két harmadolos szabály az...

NoaNam kérdése:

A két harmadolos szabály az érettségin csak a két választott tantárgyra szól vagy mindegyikre?

Figyelt kérdés

Ha mindegyikre ki tudom - e kerülni azzal hogy nem csak kettő de három, vagy négy tantárgyból is emeltezek?


Illetve ugyan azokból a tárgyakból kell érettségizek, mint amelyikeknek az évvégi jegyét adom be?


Ilyen kalkulátorokkal próbálgattam ezeket, de eléggé össze zavartak. Tanáraimtól nem tudom ezeket megkérdezni, az viszont nem jelentene gondot, hogy több emelt kell, el tudom őket osztani.



dec. 4. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az érettségi pontoknál (egyetem által előírt 2 tágynál) játszik a 2/3os szabály.
dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!