Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Január 6-ra képes lehetek...

Január 6-ra képes lehetek megtanulni 25 töri tételt?

Figyelt kérdés
(sajnos nem vagyok az a gyorsan megjegyzős típus. Be tudnám így is jól magolni? )

dec. 18. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez rengeteg idő
dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán.


Nekem január 10-re kell megtanulnom 70 tételt egyetemre :)

Ja és előtte egy nappal másból is vizsgázok.

dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Két napom lesz a féléves mikroökonómiára 🤣
dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Egy átlagos képességű diáknak bőven elegendő idő a tételek megtanulásához. Azt pedig nem tudhatjuk, hogy te mennyire vagy gyenge képességű.
dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a tanulnivalód van, akkor én beosztanám minden napra, hogy hány tétel. Szóval ha 24-26 között nem tanulsz (mert na, legyen egy kis boldogság is :D), akkor van 16 napod. Az mondjuk 1,5 tétel naponta. Vagy mondjuk döntsd el, hogy napi hány tételt akarsz tanulni (pl a 2 tétel/nap az laza tempó), akkor az durván 13 nap. Én így csinálnám, mivel van rá idő. Szóval én inkább elkezdeném most időben, és akkor laza tempóval simán meg lehet tanulni.
dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor sikerül ha minden nap pontban reggel nyolckor és este hétkor kiírod a gyakorira ezt a kérdést. Ha csak 1 percet is késel akkor lehetetlen küldetés megtanulnod a töritételeket.
dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!