Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tapsolnak nálatok egyetemen a...

Tapsolnak nálatok egyetemen a hallgatók előadások után?

Figyelt kérdés

dec. 19. 20:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem, dehogy. Kellene?
dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen, hogy az utolsó óra végén megtapsolták az előadót. Persze mindig az kezdte, aki évközben folyton azzal jött, mekkora sz*r az óra.
dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerintem furcsa, de nálunk már volt olyan, hogy tapsoltak
dec. 19. 21:06
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyik tanárnál volt szokás. Nem tudom miért. De mindíg mosolygott rajta, hogy "látom a felsőbb évesek már szóltak".

De jó tanár volt, jól magyarázott és nagyon kedves volt.

dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig, és gyakorlaton is. Nekünk így tanították anno. :D Mármint mikor elsőévesként elkezdtük/elkezdik az egyetemet, akkor itt van ilyen óra az első napon, amit a dékán tart, és ott elmondja, hogy mi az, amit az egyetemen illik csinálni, meg ilyen alapokat. Habár annyi, hogy mi nem tapsolunk, hanem a padon kopogunk, szóval nálunk az váltja ki a tapsot.
dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5-ös, na ilyet még nem hallottam :) Azt megkérdezhetem, hogy milyen szak?
dec. 19. 21:32
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Mondjuk elsőéves vagyok még csak. Lehet, hogy ha lesz valami zseniális tanárunk, azt majd az utolsó előadásán megtapsoljuk, de eddig ez nem merült fel. Megköszönni viszont meg szoktuk nekik az órát, másnak meg lehet ez fura xd
dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok.


Gazdálkodási és menedzsment szak.

dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem, soha nem tapsoltunk.
dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
köszönöm!
dec. 19. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!