Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SE-ÁOK-on mennyire húzós a...

SE-ÁOK-on mennyire húzós a biokémia szigorlat?

Figyelt kérdés
Eléggé félek tőle, mivel nagyon sok az anyag. Amúgy értem, meg úgy érzem nem vagyok hülye belőle, demók is meglettek simán meg a kollokvium is sikerült, de érdekelne, hogy akik már túl vannak ezen, milyen volt? Gyakran buktatnak, esetleg gyakran csúsznak évet ezen az emberek?

dec. 29. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

"érdekelne, hogy akik már túl vannak ezen, milyen volt?"


Orvostanhallgatóként azért illene eljutni olyan szellemi szintre, hogy ez teljesen relatív és egyénfüggő, nincs rá konstruktív válasz. Számomra egyik vizsga sem volt különösebben megerőltető, mivel egyrészt kifejezetten tehetséges, magas intelligenciával született egyén vagyok másrészt megfelelően menedzseltem a saját időmet és már évközben megértettem az anyagot, nem az utolsó pillanatra hagyva a készülést. Teljesen mindegy volt számomra, hogy egy tárgyon megbukott a fél társaság vagy átment mindenki, stabilan hoztam a jó, de jellemzően jeles eredményeket, függetlenül más teljesítményétől.


Ezek alapján a kérdésedre válaszolva: számomra könnyű volt, de ebből ne vonj le messzemenő következtetést, hogy neked is az lesz-e. Objektív módon értékelnek, ha tudod a tananyagot akkor sikeresen abszolválod a szigorlatot, ha nem tudod akkor megbuktatnak.


Örülök, hogy segíthettem, maradok tisztelettel:


Prof. Beles - kutatóprofesszor

dec. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
“Kutatóprofesszor” létedre illene eljutni egy olyan szintre, hogy felfogd, hogy “az érdekelne mások véleménye egy adott dologról” nem azt jelenti, hogy én azt gondolom, hogy nekem teljesen ugyanaz lesz a tapasztalatom, mint a válaszolóknak… A válasz nyilván egyénfüggő, ettől még szívesen meghallgatom/megismerem mások tapasztalatait, szerintem ezzel sokan így vagyunk. Mondjuk a te válaszod valóban nem volt konstruktív :D. Kisebbségi komplexusodat meg ajánlom kezeltetni. Valamiért (vajon miért? :D) azt érzem, hogy a nagyzolós válasz mögött nincs túl sok valóságtartalom. Ne máson éld ki azt, hogy nem teljesültek be a saját vágyaid (feltétlen fontos volt kihangsúlyozni azt, hogy orvostanhallgató létemre), te rendkívüli intelligenciával megáldott professzor. :D
dec. 29. 02:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy bikém szigorlatról szóló kérdéstől már a McDonalds-ig meg Semjénig jutottál :) Gratulálok a sikeres karrierhez meg eme csodás eredményekhez :D Néhány megjegyzésedet furcsállom, felénk nem szoktak 4.6-os átlaggal kidobálni embereket orvosiról :) De ha Neked ez a pár sor jó érzést adott, egészségedre!
dec. 29. 03:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ne törődj vele, "Dr. Beles" egy közönséges troll, aki arra használja ezt az internetes fórumot, hogy az eszét játssza, és másokat savazzon. Nem is olyan rég le is bukott, mert egyszerre adta ki magát egyetemi docensnek és professzornak, ami mindenki számára, aki járt már egyetemre, világos, hogy lehetetlen. Összevissza hazudozik és önmagát magasztalja. Én már ha meglátom, el sem olvasom a hozzászólásait.
dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
drága beles, ne hasonlítsd a szakmunkásképzésedet az egyetemhez :D
dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, Beles által írt második válasz, melyben azt fejtegeti ismeretlenül, hogy engem ki kéne rakni az egyetemről és nem vagyok az orvosi hivatásra alkalmas és méltó, eltűnt. :D felettébb érdekes
dec. 29. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Az erősen sértő, provokatív hangvételű, veszekedős hozzászólásokat a felkiáltójelre kattintással bárkinek be lehet jelenteni és ha jogos a bejelentés, a moderátorok rövid időn belül törlik.
dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a konstruktív válaszokat, meglett 5-ösre :D
jan. 12. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!