Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 szigorlatra fel lehet...

2 szigorlatra fel lehet készülni 2 hónap alatt 4-5-re?

Figyelt kérdés
80 tétel, plusz egy jegyzet kb 300 oldalas, illetve számolós gyakorlatok : ez a beugró, 10 témakörből
2022. márc. 9. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Van aki fel tud készülni. Te aki eddig valószínűleg leszrtad az egészet nem fog tudni felkészülni. A helyedben a kettes-hármast céloznám meg ha optimista lennék.
2022. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szartam le, közben más tárgyak is vannak.
2022. márc. 9. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

1


Miből gondolod, hogy leszrta? Azért, mert rendeltetésszerűen használja ezt az oldalt (azaz kérdést mer feltenni)?

2022. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert ha nem szrta volna le akkor nem két hónap alatt kellene felkészülnie két szigorlatra.


Ja és kösz, hogy jelentetted az előző hozzászólásom. A legjobb megoldás ha fáj az igazság.

2022. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én nem jelentettem senkit😀
2022. márc. 9. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ a szaktól, az elvárt szinttől, és a te előzetes tudásodtól. Én kevesebb idő alatt készültem fel, és minden ötös lett. Igazából az eddigi vizsgáid alapján már tudhatod nagyjából, hogy mire számíts. Ha azokra sokat kellett készülni, akkor most is hagyj időt magadnak, de ha pár nap alatt fel tudtál készülni, akkor ezt sem túlparázni. A lényeg hogy hagyj elég időt arra, hogy mindennel a végére érj.
2022. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tudnék, de lehet, hogy a Te agyad jobban fog.
2022. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik 4 nap alatt sikerült 3-asra. Csak megnézni mentem el milyen, és meglett..


Másikat év közben csináltam, arra talán 3-4 hetet készültem, de közben órákra kellett járni meg más tárgyakra is készülni, szóval nem ilyen leülök és semmi mást nem csinálok volt.


Igazából a szigorlat ugyanolyan mint egy sima vizsga, csak nagyobb anyagból, de cserébe egyszer már viusgáztál belőle, szóval nem teljesen új a téma. Szerintem egy vizsgára se kell hónapokat készülni.

(BME)

2022. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne vicceljetek már, 2 teljes hónap összesen két szigorlatra? Az nagyon sima. SOTE-ra járok orvosira, első év végén 2 szigorlat + 3 kollokvium volt 1,5 hónapra. Másodév első félévében (azaz most) szintén 2 szigorlat+ 3 kollokvium. Hát ha csak a 2 szigorlat lenne, én nem félnék, szóval szerintem simán teljesíthető ez a 2 szigorlat 2 hónap alatt, nyugi.
jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!