Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most lehet akár humán tárgyakb...

Most lehet akár humán tárgyakból is számítani az érettségit járműmérnökihez?

Figyelt kérdés
Gamf, Nyíregy esetében láttam. Egészen eddig készültem emelt matekra. De akkor ezek szerint felesleges. Föciből van emeltem, ahogy érettségim is már. Kihagyok egy évet.
jan. 4. 02:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt nem mondanám, hogy felesleges mert az új rendszerben a közép érettségi csak 2/3-ot fog érni. Szóval még ha 100%-os matek közeped van, akkor is csak 67 pontot kapsz érte, ami elég kevés.

Szerintem ha már ennyit készültél rá, akkor menj el vizsgázni. Sose lehet tudni milyen ponthatárok születnek, jobb biztosra menni.

jan. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jogos, akkor megcsinálom. Bár a Gamfon nem igazán magas a határ. De hosszútávon biztosan hasznos egy emelt matek.
jan. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!