Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesz két témazáróm,...

Holnap lesz két témazáróm, nagyon izgulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nektek van valami módszeretek izgulás ellen?

Hogyan szoktátok levezetni a feszültséget?

Nagyon félek ettől az egésztől, már egy hete tanulok, és az elmúlt egy hétben téli szünet volt, így az egész szünetet végig tanultam.

Esténként viszont egyedül voltam és csak sírni tudtam



jan. 7. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire ne stresszelj ezen.

Ha ilyen sokat tanultál, biztosan menni fog nyugi! Ma este már próbáld kikapcsolni az agyad.

jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el sétálni, vagy futni! A mozgás segít levezetni a feszültséget.
jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma már úsztam 1 km-t, még fogok tanulni, mert még nem érzem, hogy minden megy
jan. 7. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen tanultál felesleges izgulni, feküdj le korán, hogy kipihent legyél
jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Igyál egy felest elalvás előtt
jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Én is izgulós voltam gimiben témazárók dolgozatok előtt, de azért ennyire nem. Cserébe pár hete az államvizsgám előtt 10x ennyire 😂

Egyébként szerintem mindenki más és mindenkinél más segít. Én is mindig rengeteget készültem mindenre, akár estig, igen az utolsó nap este is, hiába mondta mindenki, hogy ilyenkor már nem ér semmit. Nekem rengeteget ért. Sőt nekem a dolgozat napján reggel mindig át kellett olvasnom az anyagot mégegyszer hogy biztos hogy minden felelevenedjen és utána már minden jött magától a suliban. Ha az én példám követed, legkésőbb 10 kor feküdj le, reggel nézd még át az anyagot és menni fog minden. Este pedig próbálj másra figyelni, hogy aludj is tudj, tudom ilyenkor baromi nehéz.

jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Esténként viszont egyedül voltam és csak sírni tudtam"

Hány évesen?

jan. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!