Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha belekezdtem egy államilag...

Ha belekezdtem egy államilag támogatott felnőttképzésbe és abba kell hagynom akkor az már felhasználtnak számít, vagy csak akkor ha el is végeztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pedagógiai asszisztensként dolgozom, viszont úgy gondoltam elkezdek egy kisgyermeknevelői államilag támogatott felnőttképzést. Már egy ingyenes képzést felhasználtam gyógypedagógiai munkatárs képzésre. Az élet úgy hozta ,hogy a mostani kisgyermeknevelői képzést abba kell hagynom, viszont attól félek ,hogy ugye a 2 ingyenes képzésből 1 ingyenes képzésem maradt és azt erre használtam fel. Ez akkor el is veszett? Vagy csak akkor veszne el ha be is fejezném. Később szeretném újra kezdeni és attól félek már nem tudom. Köszönöm a segítséget! 😊


Szép estét!



jan. 12. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az adott felnőttképző intézményt kérdezd meg erről!


Am. milyen ped. asszisztensként dolgozni? Gyorsan bekerültél a jelenlegi helyedre? Mennyi a fizu?

jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!