Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Eszterházy Károly Katolikus...

Az Eszterházy Károly Katolikus egyetem első évébe a gazdaságtudomány szakon ugyanazt mindenki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért kérdezem, mert amilyen szakra akarok jelentkezni, ott csak önköltségesre tudok, és az Educatio-n mintha azt mondták volna az EKKE-s volt hallgatók, hogy ugyanazt tanulják még az első évbe minden olyan hallgató aki a gtk-ra jár. Azaz ha mondjuk szociálpedagógiára mennék államilag támogatottra, és az első év végén kérvénnyel átszeretnék menni turizmus szakra, akkor az államilag támogatott lenne nekem? Vagy lehet hülyeséget írok.


Aki az EKKE-re jár, az fel tudna világosítani?



jan. 15. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia, gazdálkodás menedzsment, kereskedelem marketing, turizmus vendéglátás és emberi erőforrásokon belül tudsz "ugrálni", nekünk is ezt mondták, hisz ugyanaz az alap. viszont szerintem a szociológia hiába van a gtk-n, nem ugyanarról szól mint egy turizmus vendéglátás igy szerintem az nem tartozik bele, de írj emailt az egyetemnek, válaszolnak!
febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :)
febr. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!