Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emberek úgy gondolkodnak,...

Az emberek úgy gondolkodnak, hogy oké, ha matematikából és természettudományból műveletlen vagy, de ha ilyen bölcsész dolgokat nem tudsz, az gáz?

Figyelt kérdés

Aki nem tud másodfokú egyenleteket megoldani, nem tud fejből egy fosszíliát sem mondani, ami két fajt összekötne, még csak azt sem tudja, mi az a lemeztektonika, az oké?


De, ha nem tudom, hogy ki volt egy költő, az gáz?


jan. 18. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Minden ember másként gondolkodik. Gyári munkások között például egyáltalán nem gáz, ha nem ismered például Radnóti költészetét, de ott másodfokú egyenleteket sem szoktak megoldani. Egy színjátszócsoportban már más a helyzet, és megint más egy túracsoportban. Az a lényeg, hogy találd meg azokat az embereket, akik hasonló érdeklődésűek.
jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
90%
Nem tudom, szerintem amiket írtál az eléggé alap de ugyanígy vannak "alap" irodalmi művek vagy költők, írók is, akiknek a létezését kb. mindenki tudja aki járt iskolába, még ha a műveire nem is emlékszik. Szóval egy bizonyos alap műveltségi szint minden témakörre kiterjed. Persze mindenkinek megvannak az erősségei ebben is, attól függően, hogy mi érdekli és mi nem. Én pl. szégyellem de töriből borzasztóan sík vagyok, főleg politikával kapcsolatban, hol mikor ki volt hatalmon, mit csinált stb. egyszerűen nem érdekelt sosem. De ami meg érdekel, abból sokkal többet tudok, mint ami az alap lenne, szerintem ez mindenkinél így van.
jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tud egy másodfokú egyenletet megoldani, az valószínűleg nem járt középiskolába sem. Az pedig elég gáz.
jan. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!