Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatnál kaptam egy...

Szakdolgozatnál kaptam egy olyan kérdést a bírálótól, amit nem tudok teljesen megválaszolni, ilyenkor automatikus egyes, vagy valamit mondjak aztán lesz valami?

Figyelt kérdés

3 előre megadott kérdést kaptam, 2-őt ebből tudok, megtudok válaszolni, alá tudtam támasztani.


Az utolsó kérdés, hogy hasonlítsam össze a saját meg egy másik szerző modelljét.


A sajátom értem, de a másik szerző modelljét nem, valamit tudok róla rizsázni, 1-2 dolgot összetudok vetni bennük, de teljesen nem tudom őket összehasonlítani.


jan. 20. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne egyes automatikusan. Ha mindenre tudnának az emberek válaszolni, akkor nem lenne értelme a tudománynak.


Én is kaptam egy kérdést amire nem tudtam válaszolni. Megmutattam a témavezetőmnek, ő is mondta hogy fogalma sincs. Így amikor megkérdezték a védésen mondtam hogy ezt nem tudjuk és így is simán 5öst kaptam.

jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a konzulensed.
jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A konzulens tette fel :D (Ő a belső bíráló, a külsős nem kérdezett bele)
jan. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!