Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mely művészeti tanfolyamra...

Mely művészeti tanfolyamra vág egyetemre érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem rajzolni és folyamatosan fejlesztem magam.

Művésziesen négy és fél éve alkotok, hobbiszinten.


Ugyanakkor szeretném kissé nagyobb mértékben fejleszteni, tanfolyamon vagy egyetemen. Nem titkolt célom, hogy elismert művész legyek.


Bár elszállt felettem az idő (Lassan 30 leszek), nem késő egy tanfolyam. Álláskeresés úgyis nehéz.


Amennyiben tanfolyam, az ár tükrözze a minőséget és ne legyen lehetetlen.


Budapest előny, egyébként is ott van minden. Debrecenben más a népszerű.

Előre is köszönöm szépen.


jan. 23. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:

*vagy.

Egy új telefon kellene előbb

jan. 23. 11:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetemre teljesen felesleges menni, és oda kemény tudás is kell. Művészetből nem fogsz megélni. Ellenben olyat lehet alkotni, amitől elismert leszel, és ami maradandó. Viszont nem sok új van a nap alatt, úgyhogy elég kicsi az esély arra, hogy híressé válj. Egyszerűen ma már nincs az embereknek igénye arra, hogy festményeket vegyenek és falrarakjanak. Családi baráti fotókat teszik ki inkább. Szóval kereshetsz tanfolyamot, vannak Budapesten művészetis képzések biztosan, de hogy erre nem szabad feltenni az életed, az is biztos!
ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!