Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 nap alatt meg lehet tanulni...

1 nap alatt meg lehet tanulni 7 magyar tételt?

Figyelt kérdés
Eddig szinte mindent bemagoltam, főleg a humán tárgyaknál, és a tanárunk is laza, esti gimiben vagyok végzős, 4-5 közötti átlaggal. Minden vizsga előtt 1-2 nappal átolvastam a tételeket ( átlagban 3-4-5 oldal egy darab ) ez eddig elég volt, hogy jól elboldoguljak, de a legtöbb, amit sikerült jól visszamondanom, 4 vagy 5 tétel volt egyszerre. Most 1 napom van 7 tételre, ebből 4 irodalom, a többi nyelvtan. Szerintetek teljesíthető, ha gyorsan meg szoktak ragadni az új infók, plusz jól tudok rizsázni, fogalmazni is? Ti, akik magoltatok, mennyi idő volt elég 1-1 tételre átlagban? Azt tudom, hogy érettséginél ez kevés lesz, de ott sincs jobb ötletem, mint az utolsó 1-2 hónapban átolvasni a tételeket.

jan. 24. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én érettségi előtt csak annyit 'tanultam', amit az órán hallottam. Bukásra álltam majdnem mindenből. Érettségi előtt gondoltam, össze kéne szedni magamat, elkezdtem a szóbeli tételeket tanulgatni 1 tárgyból, és kb a felénél azt mondtam, hogy ott bssza meg :D Átlag 4-es lett az érettségim. Nem vágok eret magamon, hogy vannak (mások szerinte alap) dolgok, amiket nem tudok, mert azok nem is érdekelnek.
jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy itt kérdezősködsz, 1-2 tételen már túl is lennél.

A tétel tartalmától, terjedelmétől függ, amúgy.

jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán.
jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ötöst kaptam. :D
jan. 25. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! :)
jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!