Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha nem vettem fel...

Barthafanni kérdése:

Mi van ha nem vettem fel semmit az előzetes tárgyfelvételen?

Figyelt kérdés

Az Eszterházyba tanulok és volt előzetes tárgyfelvétel a vizsgák alatt, januárban, de a tanulás és vizsgák miatt nem ültem le felvenni, és félek lemaradtam valamiről, az előzetes felvétel még nem végleges ugye?


Mert ma próbáltam volna felvenni őket de nem engedte, utána néztem utána az oktatási naptárban, hogy február 5-től van tanegységfelvétel véglegesítése.


Az azt jelenti hogy február 5-től ugyanúgy fel fogom tudni venni az összes tárgyam? És Szóval nincs gond?



Előre is köszönöm a válaszokat!



jan. 26. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugyanúgy fel tudod majd venni a tárgyakat, csak olyan lehet hogy előzetes tárgyfelvételen már beteltek a jobb időpontok.
jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Milyen szakon vagy?
jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!