Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Soproni egyetem grafika...

Balazs3 kérdése:

Soproni egyetem grafika szakán hogy zajlik a felvételi, milyen feladatok vannak, mit kell rajrolni, mire kell készülni?

Figyelt kérdés
A weboldalukon elég hiányos a kiírás, annyi van fent hogy 2 körös, első kör portfólió, második kör jelenléti de nincs leírva mi lesz.

jan. 31. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

De le van írva részletesen, hogy mi várható csak épp rá kellene kattintatni a linkre... Mondjuk ha ezt önmagadtól nem tudtad megtenni akkor szerintem számodra felejtős az egyetem. Idézem az egyetem honlapjáról:


"Az alapszakos művészeti képzéseinkre (építőművészet BA, formatervezés BA, tervezőgrafika BA) kétfordulós felvételi vizsgát kell teljesítenie a jelentkezőknek, a FELVÉTELI VIZSGÁRÓL további információ ezen a linken érhető el."

febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a kérdésem számodra értelmezhetetlen volt (te idióta), példafeladatokra, feladattípusokra vagyok kíváncsi


Idézem:

"A második forduló (gyakorlati vizsga) Sopronban személyes jelenléttel:rajz, plasztika, tervezés"


Mit kell rajzolni?

Egy csendélet ami egy koponyából és egy vázából áll? Vagy egy modellt?

Stb stb


Erre gondoltam szóval ismétlem magamat hogy: példafeladatokra vagyok kíváncsi


Ha te tényleg találtál részletes leírást az alábbi számra küld el a dílered nevét mert abból a cuccból én is akarok szívni: 06306969420

febr. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!