Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki felvételizett korábban 8...

Aki felvételizett korábban 8 osztályos gimnáziumba, leírná, hogy szóbelin milyen típusú kérdésekre, feladatokra kell számítani?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden (majdnem minden) suli honlapjan leirjak a szobeli kovetelmekenyeket. Nyelvbol kb 10 tetel van amit kihuzol (pl. családod, szabadido stb...) ez minden sulinal mas. Ha csak sima beszelgetes van tolem megkerdeztek hogy a kozelbe lakom-e, melyik suliba jarok, mit csinalok ha van egy kis szabadidom, csaladom, haziallatok stb semmi extra
2021. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

gimiskola.nhely.hu


Szóbeli tapasztalatok menüpont alatt nézelődj!

2021. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A mi sulink oldalán nincs fent sajnos. A családon, szabadidőn kívül milyen tételek vannak még? Köszönöm, ha segítesz.
2021. jan. 26. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Igaz, már több éve volt, amikor 3 nyolcosztályosba is felvételizett a fiam. Nagyon változo volt. Volt, ahol kérték, hogy vigye be megmutatni a magyar és a matematika füzetét. Volt, ahol arrol faggatták, mit olvasott legutobb és beszélgettek is vele a könyvről. Olyan is volt, ahol előre "tételeket" kaptak magyarbol és matekbol. Fel kellett olvasnia egy szöveget, majd ellenőrizték, megértette-e. Matekbol logikai feladatot kapott. Másik helyen a rövidtávú memoriáját tesztelték.Az egyházi iskolában megkérdezték, milyen gyakran jár templomba, szokott-e imádkozni, jár-e hittanra.

Ahány iskola, annyiféle. Lehet, ki kellene írni, konkrétan melyik iskolárol van szo.

2021. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen igen nekem is jonnek elo az emlekek, nekem viccet kellett felolvasni de olyan stresszbe voltam hogy nem is figyeltem a szovegre aztan nyilvan faggattak hogy mi benne a poen stb... meg a temakhoz amiket leirtam hozzafuznem hogy idegennyelven nekem mi szerepelt a tetelek hozott: csalad, baratok, szabadido, etelek(mi a kedvenced,szoktal e fozni, milyen mas orszagba ettel mar tradicionális eteleket) en ezeket mondtam, lehet még esetleg a kozlekedessel kapcsolatba
2021. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Fent lesz majd a honlapon részletesen, támpontnak viszont nagyon jó, amiket írtatok.
2021. jan. 26. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nincs mit :)
2021. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Tényleg érdemes ide írni. Segíteni akar az ember és lepontozzák. Mi nem volt hasznos a saját tapasztalatokban? Eszem megáll....
2021. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eskü nem én pontoztalak le. Mindenkinek zöld pipát adtam.
2021. jan. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!