Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék tapasztalatokat...

PannonGSM kérdése:

Szeretnék tapasztalatokat kérni csupán tájékozódás szempontjából, ha valaki művészeti egyetemen a szakdolgozatához használ Chat GPT-t, mennyire lebuktatható? Szimpla társadalmi kérdések megválaszolására, tehát semmi konkrét elemzésre.

Figyelt kérdés
Fontos, hogy nem, nem az egészet az AI írja meg, csak sokszor fókuszáltabban lát egy adott kifejtős kérdést és ezáltal (véleményem szerint) jobban is írja meg/le. Senki nem tudta megmondani, hogy melyik véleményezést írtam én és melyiket az AI, a fellelhető összes ingyenes plágium kereső oldalra feltöltöttem és egyik sem buktatta le, viszont saját maga felismerte, még akkor is ha szinonimákkal helyettesítettem néhány szót. Ha és amennyiben szeretném bemásolni az adott bekezdést a ChatGPT-től mennyire lehet észre venni egy szakdolgozatnál, nem 40 oldalt ír meg, csak a témábavezető kisebb bekezdéseket. Előre is köszönöm, ja és nem orvosnak készülök nem kell félni :)

febr. 1. 20:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem gondolom, hogy a technikát bevetni ördögtől való lenne és biorobot lennék tőle, mindennek a mérték a lényege.
febr. 2. 21:45
 12/14 anonim válasza:
85%
Jajj Peti ne legyél már ilyen lusta link, írd meg a szakdogád rendesen!
febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%
Nyugodtan lehet használni a Chat GPT-t csak okosan kell!
febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Az összes zárt forráskódú LLM vízjelezve van. Nem kezdek hosszabb magyarázatba, de a lényege, hogy se a szokványos átfogalmazás, se az elszórt használat nem tünteti el. Felismerni egyelőre betonbiztosan csak a generáló tudja, de ez nem sokáig marad így.


Mindez viszont eltörpül amellett a tény mellett, hogy senkit nem érdekel a szakdolgozatod, és már azt is megtiszteltetésnek veheted, ha a témavezetőd és bírálód egyáltalán elolvassa. Valószínűbb, hogy ők is csatolmányként kú rják be a GPT Proba hogy írjon valamit róla

febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!