Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adótanácsadó képzés vagy diploma?

Adótanácsadó képzés vagy diploma?

Figyelt kérdés
Decemberben sikeresen levizsgáztam, így mérlegképes könyvelő lettem. Szeretnék még továbbtanulni, de nem tudom merre lenne érdemes.

febr. 2. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy elhelyezkedsz könyvelőként az új papíroddal, vagy továbbtanulsz. Ha vállalatoknál akarsz dolgozni üzleti területen, akkor nyilván jót tesz a diploma, de azt csak munka mellett levelezőn kezdeném el a helyedben. Tehát a megoldás egyszerű: kezdj el dolgozni, mellette jelentkezz például pénzügy-számvitelre levelezőn, és ha felvesznek, szeptemberig még el tudod dönteni, hogy elkezded-e.
febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit és hol szeretnél csinálni. Ha kisebb cégnél, idővel esetleg vállalkozni szeretnél, akkor többre mész az adótanácsadóval. Itt csak akkor érzed meg a diploma hátrányát, ha könyvvizsgáló/adószakértő szeretnél lenni, ezekhez kell. Ha nagyobb céghez, multihoz mennél, oda diploma és nyelvtudás kell. Ha nagyon kell nekik, hogy adótanácsadó papírod legyen, úgyis elvégeztetik veled munka mellett.
febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!