Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Méhészet szakmai gyakorlat?

Méhészet szakmai gyakorlat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy méhész képzést a mai nappal. Szeretném kitanulni a szakmát. A képzés egyik feltétele 120 óra igazolt gyakorlat egy méhészetben. Tudtok esetleg ilyen helyet/személyt javasolni Debrecenben (esetleg Nyíregyháza), aki szívesen fogadna? Olyasmire kell gondolni, hogy én csinálnám a feladatot amikre kér, közben Ő magyarázna a dolgrokól, hogy "mi merre hány méter" (az alkalmak végén meg alá kell írnia nekem a jelenléti füzetembe, hogy ott voltam x órát aznap). Természetesen ez mindkét részről ingyenesen történne. Későbbi elképzelésem pedig az lenne, hogy ha jól megy minden, akkor az egész szezont szeretném ott tölteni, ahogy időm engedi. Tudtok esetleg ilyen helyet az említett területeken? Vagy hogy tudnék ilyet találni?

Fontos lenne, hogy ne ingyenes rabszolgaként tekintsenek rám, hanem el is mondják a dolgokat közben, tehát olyan helyet keresek ahol tanulok is. Ez persze nem jelenti azt hogy ne végzem el a kiadott feladatot, vagy vergődnék hogy ezt miért kell csinálni. Nem okoz gondot a munka és a felfogásommal sincs gond :)


febr. 2. 21:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!