Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki az egyetemet levelezőn...

Aki az egyetemet levelezőn végzi, az a szakmai gyakorlatot is hétvégén teljesíti?

Figyelt kérdés
Annyit sikerült megtalálnom, hogy az egyetememen a levelezősöknek a szakmai gyakorlat 2 hét(nappalisoknak 8), így elképzelhetőnek tartom. Mérnöki képzésről van szó. Valakinek van erről valamilyen tapasztalata/infója?
febr. 1. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mérnöki képzésről beszélünk 99% hogy hétköznap, elvégre csak a vendéglátás-kereskedelem működik jobbára hétvégén.
febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én levelezőn csináltam egy képzést, nem mérnök, de ott pl kivitelezhetetlen lett volna hétvégén csinálni a gyakorlatot, mert a fogadó helyek nem dolgoztak hétvégén. Én egy hétig szabadságon voltam, plusz három napig szívességből helyettesítettek a kollégák.
febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.Igen, erre gondoltam én is.


2.Tehát neked is 2 hét volt a gyakorlatod ?

febr. 1. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3# 2. Vagyok, nem két hét volt, órában volt megadva, nekem így 8 nap alatt sikerült megcsinálni.
febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!