Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapest után Pécs milyen?

Budapest után Pécs milyen?

Figyelt kérdés

Az egyetlen mesterképzés ami érdekelne, az itt van, viszont Budapest után félek lemenni. Sajnos nekem nem valóak a kisvárosok, a budapesti pörgés után félek unatkozni fogok Pécsett. Ami nagyon nagy hátrány hogy a lakhelyemtől konkrétan 5-7 óra hazajutnom, még telekocsival is.

Aki Pécsen tanul, nem érzi hogy nincs annyi lehetősége? Aki egyetemen van, milyen élményei vannak?



febr. 6. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, őszinte leszek hozzád, Pécsen nincs az a pörgés, mint Budapesten. De azért nem egy kihalt kisváros ez sem, lévén, hogy egyetemi. Rengeteg program van itt is.
febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Pécs klassz város. Csendesebb, mint Pest, de szerintem hangulatosabb.
febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten éltem, jelenleg Pécsett vagyok. Pécs egy nagyon sokszínű város, van élhetőbb, elvonulós, nyugis része valamint pörgősebb belvárosi rész is. Gyönyörű tájak, városok határolják, ha a borkultúra szerelme vagy akkor nagyon fogod élvezni az ittlétet. Ami abszolút pozitívum, hogy nem kell órákat tömegközlekedni, viszonylag könnyen el lehet jutni A-ból B-be. Bulik, éjszakai élet, éttermek, kávézók vannak zömmel, de vásárlási lehetőség korlátoltabb, mint Budapesten. Én nem bántam meg, hogy váltottam.
febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, az anyagi részről nem írtam, de Budapest iszonyatosan elszállt az áraival, albérlet és egyebek terén is. Szerintem már élhetetlen kategória. Ha ez is szempont neked, akkor plusz pont vidék mellett, de elhiszem, hogy nagy váltás lehet ez a főváros után.
febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Pécs gyönyörű, de pl a tömegközlekedése borzasztóan leromlott az utóbbi időben, iszonyú ritkán járnak a buszok. Ezt nehéz lehet Pest után megszokni. Meg hát Pécsett gyakorlati helyből sincs annyi.
febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Tető Tető pihentető
febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!