Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Madách Imre...

Milyen iskola a Madách Imre Gimnázium? (Budapest)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én most megyek 8. osztályba és nagyon megtetszett a Madách Imre gimnázium. Az lenne a kérdésem h mennyire szigorúak a tanárok, a tanórák mennyire stresszesek, kb milyen gyakoriak a dolgozatok, felelések? Versenyistálló-e a suli?A ruházatra mennyire figyelnek oda, szünetekben lehet-e telefonozni? Mennyire veszik komolyan a készségtantárgyakat? A tanárok mennyire segítőkészek? Általában milyen a társaság? Milyen a diákélet? És nehéz-e bejutni az iskolába?

Bocsánat a sok kérdésérd:) a válaszokat előte is köszönöm!



#Milyen a Madách Imre Gimnázium? #Szereted-e a Madách Imre Gimnáziumot? #Jó-e a társadalom a Madách Imre Gimnáziumban? #Mennyire szigorú a Madách Imre Gimnázium? #Milyenek a tanárok a Madách Imre Gimnáziumban #Mennyire tanítják jól a tantárgyakat a Madách Imre Gimnáziumban
2022. aug. 15. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

gimik.comagna.com


gimiskola.nhely.hu

2022. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! én idén végeztem itt, szóval szívesen mesélek. a madáchban az a jó, hogy elég elől van a rangsorban, és ez az oktatás színvonalán érződik is, elég erős érettségipontokkal szoktunk elballag, viszont a tanárok hozzáállása közel sem olyan mint pl az eötvösben. itt tényleg emberként kezelnek minket, nagyon segítőkészek és megértőek, és egyáltalán nincs versenyistálló hangulata az iskolának. a madách egy elég liberális, szabad közeg, fel se merül, hogy ne lehessen telefonozni a szünetekben (van, hogy órán is lehet, ha olyan a feladat éppen), vagy hogy megszabjanak bármit az öltözködéseden. teljesen megszokott, ha valakinek színesre festett haja, piercingjei, stb vannak, elég színes a társaság, inkább már az tűnik ki, aki konzervatívabban öltözik:D remélem tudtam segíteni, de ha van bármi kérdésed nyugodtan írj privátban!
2022. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2022. aug. 19. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!