Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet nappali sulibol...

Hogy lehet nappali sulibol atjelentkezni, esti suliba?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most nyaron toltom a 17-et, es szeretnek atjelentkezni esti tagozatos suliba. Ez ingyenes? Vagy van olyan ami ingyenes, meg olyan is van amiert fizetni kell? En ugy olvastam a neten, hogy csak 18 evesen lehet at jelentkezni, de mashol meg azt irták, hogy már 16 eves felett is at lehet jelentkezni. Valaki tudna nekem segiteni ebben? Hogyan mukodik az at jelentkezes? Mi kell hozza? Mik a kovetelmenyek? Ingyenes-e vagy sem? Nem gimnaziumba szeretnek, sem egyetemen, hanem kozepiskolabol, esti tagozatra. Igy lehetseges? A valaszokat elore is koszonom!❤

febr. 11. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.
febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Ezt nem hinném, ha nem lehetne at menni, akkor miert találták ki?😽
febr. 12. 04:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Felnőtteknek kislányom.
febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Edes anyukam mondta, hogy el kezdhetem de nem mindenhol ingyenes
febr. 14. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!