Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha levelezőre jelentkeztem,...

Ha levelezőre jelentkeztem, de simán meglett volna a pontom a nappali tagozatra is, akkor meg lehet beszélni az iskolával, hogy nappalira menjek?

Figyelt kérdés
Akkor még csak a levelező érdekelt, amikor jelentkeztem, de szeretném inkább nappalin elkezdeni. Ez megoldható lehet? Írjak egy emailt, vagy hívjam fel az egyetemet?

2023. aug. 1. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel betelt a nappali tagozat, de egy telefon hivassal semmi veszteni valódi nincs
2023. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Miért lehetne megbeszélni? Ez nem óvoda, hogy majd a rektornak elmondod a bajodat ő meg megsimogatja a fejedet hogy hogyne kisfiam. Hivatalos felvételi eljárás van, felnőtt ember létedre tudd már eldönteni hogy mit szeretnél azt az életképtelen ku..vaistenit már neki! Ha nem tetszik a levelező akkor jövőre felvételizel újra, szevasz.


Üdv: egy egyetemi oktatási koordinátor

2023. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudsz átmenni, ha jövőre újra felvételizel nappalira és ha felvesznek, akkor elismerteted az elvégzett tárgyakat.
2023. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni az egyetem szabályzatát, mert itt tagozatváltásról lenne szó és arra van lehetőség kérelemre.
2023. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Miért lehetne megbeszélni? Ez nem óvoda, hogy majd a rektornak elmondod a bajodat ő meg megsimogatja a fejedet hogy hogyne kisfiam. Hivatalos felvételi eljárás van"


Jaj jól vagy már te büdös kamu troll, mindenki tudja, hogy te vagy a Befektetőcsávó, aki mindig mást kamuzik. Egyetemen szinte mindent lehet, nálunk is a TO-n fű alatt olyanokat le lehetett bizniszelni, hogy mindenki csak nézett, pont hogy ez nem óvoda, mert itt mindent meg lehet beszélni felnőttek módjára, közoktatásban van csak, hogy osztály vigyázz, meg kussolj stb, csináld amit mondanak, itt akár ehetsz is előadáson, meg ha nem tetszik ki is mehetsz.

2023. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a rendes válaszokat!

Felhívtam őket, és azt mondták adjak le a neptunban egy kérelmet. A beszédjükből (2 személlyel beszéltem) azt vettem le, hogy el fogják fogadni. Nagyon rendesek, segítőkészek voltak.

2023. aug. 1. 21:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy megnéztem, és lehet pótfelvételizni a szakra, úgyhogy van még hely szerintem.
2023. aug. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!