Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai Egyetem gépészmérnöki...

Óbudai Egyetem gépészmérnöki karnak hol van a képzés helyszíne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok kérlek segíteni hogy Budapesten vagy Székesfehérváron? Mindkettőről olvastam úgyhogy nem igazán értem sajnos.

febr. 11. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Is-os
febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A Bánki Gépész Kar képzései Budapesten a Tavaszmező utcai és a Népszínház utcai (Blaha) épületekben vannak.


Fehérváron az Alba Regia Kar képzései vannak.


Mindkettő Óbudai Egyetem és tudtommal mindkettőn van gépészmérnöki képzés - én a Bánkira jártam, ott tutira :)

febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2


A Tavaszmezőn is van Bánki? Én úgy tudtam, ott a Kandó épületei vannak, meg a Keletié.

Rejtős voltam.

febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
febr. 13. 07:18
 5/5 anonim válasza:

3-as:


Az épület az tényleg nem a Bánkihoz tartozik, de az első néhány félévben a Tavaszmezőben a G épületben (Keleti) volt sok előadásunk (levelezőn). Nappalisokat mondjuk nem tudom, az lehet, hogy csak a Népszínházban van, kb. 4. félévtől mi is csak ott voltunk.


Eleinte nekünk néha sétálni is kellett ide-oda, mert egyik előadás itt volt, a másik ott :D

febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!