Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyíregyháza elsősegély vizsgáv...

Nyíregyháza elsősegély vizsgával kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valaki?
febr. 12. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mostanában vizsgáztam, de válaszolok, amire tudok. Mi érdekel pontosan?
febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy ment? Mik voltak a tetelek,és mire készültél a legjobban? És mit húztál ki és az hogy ment?
febr. 13. 10:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi surgos lenne tudnal valaszolni?
febr. 13. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, most tudok válaszolni, ha még aktuális.
febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem, mit húztam.

A tételek fent vannak a neten, mindent megtanultam becsületesen.

Első alkalommal megbuktam, amit azzal indokoltak, hogy nem fújtam elég erősen a levegőt újraélesztés során. Második alkalommal átmentem.

febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És azokat a tételeket hol találom? Köszi
febr. 14. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért olyan sürgős, ha még a tételeket sem tudod? Azt hittem, már vizsga előtt állsz, és vélemények érdekelnek.

De ezek szerint semennyire nem jártál még utána, és el sem kezdted, különben tudnád, hogy a tételeket a tanfolyamon adják ki.


Egyébként Google keresőbe beírva 5 másodperc alatt megtaláltam egy tételsort (de nem tudom, ez az aktuális-e, azt a tanfolyamon tudod meg):

[link]

febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De tanfolyam nelkul is lehet menni
febr. 15. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!