Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most 10.es vagyok info...

Ha most 10.es vagyok info szakon es valtanek mondjuk sima gimire minden tantargybol ami nekem nincs vizsgaznom kene vagy csak a fobb tantargyakbol kene vizsgaznom?

Figyelt kérdés
szeretem az infot de nem szeretnem tovabb ezt tanulni mert nem annyira erdekel mint 8.ba gondoltam es gimibe szeretnek atmenni mert tovabbtanulasi szempontbol is jobb lenne es ott ujra kezdeni a 10.et akkor minden tantargybol ami nekem nincs vizsgaznom kene vagy csak a fobb tantargyakbol?

febr. 13. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom mindenből, de gyakorlatilag ez csupán a második idegen nyelv lenne. Vagy mi mást tanultak még ott?
febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem nincs bioszom, foldrajzom, kemiam es enekem meg ugye a masodik idegen nyelv
febr. 14. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!