Minek tanuljak tovabb?

Figyelt kérdés

Eloszor is, ezt nem onsajnaltatasbol irom, tenyleg szuksegem van a tanacsaitokra.


Szoval,17 eves vagyok es 11. osztalyos. Foldrajz-biologia fakultacion tanulok. A foldrajzot mint tantargyat szeretem, mert jo a tanarom es nem is annyira nehez. A bioszt viszont utalom es csak azert vettem fel, mert nem volt mas.


A probelmam az, hogy semelyik tanargy sem erdekel. Nem szeretem se a magyart se a torit, sem a term. tudomanyokat. A foldrajz az jo, de hosszutavon nem erdekel.


Angolbol jo vagyok, es ez az egyetlen tehetsegem. Semmi mashoz nem ertek, es nem is erdekel.


Tanarin is gondolkodtam mar, de szintem nem kene gyerekek koze mennem.


Olyat szeretnek tanulni az egyetemen amivel utana el is lehet helyezkedni, es jol megtudok elni belole.


Mar azon is gondolkodtam, hogy nem megyek egyetemre. De nekem ez egy nagy alom, meg ha nem megyek akkor mit kezdek magammal? Mint mondtam megy az angol. Rajzolni is tudok, de nem olyan jol hogy muveszetire menjek. Meg nem is nagyon vonz engem.


Vannak ilyen abrandok is hogy szinesz, tancos de ezekehez mar keso.


febr. 15. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A földrajz-angol párosítással esetleg valami turisztikai irány nem lehetne jó neked? Mármint pl idegenvezető, vagy valami hasonló?

Így hirtelen ez jutott eszembe

febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!