Feladjam az egyetemet?

Figyelt kérdés
Osztatlan képzésre járok, ez a második évem. Sajnos elég nehezen szokom meg ezt az egészet, most kezdek ráérezni ennek az egésznek az ízére, de így is egy csomó vizsgát hanyagoltam inkább, meg se próbáltam, így rengeteget csúsznék is. Van értelme erőltetni?
febr. 19. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit tanulsz?

És miért megy ilyen nehezen?

febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha érdekel még a szak és megy is amikor tanulsz, valamint el tudod magad képzelni az adott pályán akkor van értelme. Ha viszont nem is érdekel, csak azért folytatod mert már elkezted, akkor inkább át kellene gondolnod van-e másik szak amit szivesebben végeznél. Ha meg nincs akkor szakmákban gondolkozz, lehet van ami közelebb áll hozzád, mint az egyetem. Csak azért erőltetni, hogy legyen egy diplomád 5-6 év múlva felesleges.
febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Hat en belekezdtem, aztan valtottam sulit bar ugyanarra a szakra. Konnyebb targyak de szar tanar(ok). Melyik a jobb azt dontse el Gyurcsany. Aztan amikor jott a specializacio valasztas, az volt a legjobb. Voltunk kb 300-an, ami valoban a szakrol szolt arra szo szerint 20 ferohelyet adtak, a masik kettore meg 200 - 200. En banki szektort valasztottam, ami a legnehezebb utolag kideritve. Kinyomtak mert alacsony lett az atlagom meg minden. Szoval itt vagyok egy rohadt spec. miatt nem tudom folytatni es felhasznaltam rengeteg allami felevet. Meg mar elment a kedvem is, mert a masik spec. sem a szakrol szol mar, hanem masrol. Aztan szakdolgozat arrol amirol nem is akarok, meg alapbol nem akarok mert mar mas iranyu a dolog, szoval utolag bantam meg. Ha tudtam volna ilyen fos lesz nem jottem volna erre. De ezt felvi.hu-n nem kozlik, meg a tanarokat sem, szoval lutri.


En csak ennyit tudok hozzatenni.

febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, szívesen elmennék a szakma irányába is. Klímaszerelés, árnyékolástechnika érdekelne. De az is lutri, szerintem.
febr. 19. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakon vagy most? mi az elképzelésed az egyetem utánra? miért nem ment eddig az egyetem?
febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!