Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor hogyan van a...

Most akkor hogyan van a szakmai vizsga év végi tantárgy értékelés?

Figyelt kérdés
Olyan tárgyakról van szó, amit két tanár tanít egyszerre.Mondanak a tanárok össze-vissza mindent. Az egyik azt mondja, hogy mindkét tanárnál meg kell legyen a kettes minimum, hogy vizsgára tudjak menni. A másik meg azt mondja, hogy az összetett átlag minimum hármas kell legyen (ami azt jelenti, hogy ha az egyik tanárnál egyes vagyok, a másiknál ötös, akkor nem bukhatok meg semmiképpen sem). Légyszi segítsetek, hogy hogyan van ez :)

febr. 26. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez milyen iskola? Alapvetően a Zipernowsky van a tantárgyból kellett a kettes...mondjuk ott úgy csinálták, hogy csoportbontás volt, és az egyik csoportnak az egyik tanár, a másiknak a másik tudott jegyet beírni, aztán közben az adott csoport lehet a másik tqnárnál volt órán, és írt dolgozatot.


Egy a lényeg, a tárgyból legyen meg a 2.0-s átlag. Most gondolj bele ha az egyik tanárnál 1-es vagy a másiknál 3-As akkor kettes az átlagod. Ekkor hogy lehetne meghúzni??


Ha még azt mondják, hogy meghúznak 3-as átlag alatt, menj le az igazgatóhoz és mondd el neki, ha melletük áll írj vagy az oktatási hivatalnak, vagy az ombutsmannak.


Mert ugye olyan nincs, hogy 2.0 alatt egy tárgyból megbukj.

febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félévkor meghúztak ez miatt, mert hogy tanáronként kell nézni az átlagot, meg nincs meg a hármas összetett átlag. Év elején nem mondta ezt senki, hogy így van, így nem is számoltam ilyen baromságokkal. Úgy voltam vele, hogy a kettes az nem bukta....
márc. 4. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Böde 2es összetett átlagra nem húzhat meg. Ez olyan, mintha azt mondanák, hogy megszerezték a jogosítványt, majd a közlekedési hatóság azt mondja hogy ha bocs még sincs meg, de neked már a kezedben van.
márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De a lényeg 2.0felett egy tantárgyból nem bukhatsz. Mond meg nekik, hogy ha meg akarnak húzni akkor vagy legyen az együttes átlagod 2.0alatt, vagy mész a tagintézményvezetőhöz("igazgató"), vagy a centrumhoz, mert ilyen nincs. Tehát ismétlem NINCS. Hogy ha mindkettőnél kettes vagy és megbuktál, tényleg írj az oktatási hivatalnak az ombutsmannak és a centrumnak.
márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Tényleg törekedj akkor arra, hogy mind a kettőből legyen kettes átlagod. Ha nem megy, akkor is megérhet egy próbátírni az említetteknek, de az már kissé neccesebb. Mondjuk megindokolhatod akkor, hogy ez egy tantárgy ami kettőbe lett bontva. De a kötelező hármas átlag gáz...szerintem kezdj bizonyítékot gyűjteni

márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még kiderül, hogy ebbből mi lesz. Tanulok, amennyit tudok, hogy ne kelljen fordulni sehova se segítségért. De tényleg érdekes ez az egész... a válaszokat meg köszönöm😁
márc. 20. 09:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia azóta történt változás / fejlemény az ügyben?
ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!