Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elveszhetett a dolgozatom?

Elveszhetett a dolgozatom?

Figyelt kérdés
Még régen, a szünet előtt volt egy dolgozat, aminél hiányoztam. Mikor azt kiosztotta a tanárnő, azt mondta, hogy mivel rengetegen hiányoztak, akik megírták, nekik meg javarészt siralmas lett, ezért mindenki megírja mégegyszer, de az első jegy is bekerül. Ez múlt pénteken meg is történt. Kristálytisztán emlékszem, hogy ráírtam a teljes nevem és az osztályom a dolgozatra, és a tanárnő kezébe adtam, ahogy a többiek is. Erre ma délután azt írta be a Krétába, hogy nem írtam meg. Most jogosan gondolhatná azt az ember, hogy először beírja az első doga eredményeit, és aki nem írta meg, ahhoz beírja ezt. Először én is erre gondoltam, de azóta semmi fejlemény nem történt, a másik eredménye nem került be. Viszont ha meg külön rögzíti az első és a második doga eredményeit, akkor az ég világon semmi értelme nekem kb 3 héttel utána beírni ezt. Alap esetben nem érdekelne ennyire, de ez az egyik legnehezebb (szakmai) tárgyunk, még a jók közül is sokan kettessel csúsznak át, és ez egy naggggyon jól sikerült dolgozat volt, szóval kb egy metaforikus tökönrúgás lesz ha elveszik... Pénteken lesz csak ilyen óránk, addig nem akarok ezen idegeskedni, azért is írom ki a kérdést, hogy most én reagálom-e túl, vagy mi van :/

2023. nov. 14. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, túlreagálod
Nem lehet tudni, majd kiderül
nem tudom én ilyen hosszú leírást nem olvasok el
nem tudom csak trollkodni jöttem
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Nem hinném, hogy túlreagálod, az ilyen tényleg bosszantó tud lenni.


Mindenképpen szólj a tanárodnak, hogy te megírtad, szerinted jól is sikerült, lenne-e szíves még egyszer megnézni, hogy nem keveredett-e el valahol. Nálunk ilyenre többször is volt példa, de az is előfordult nem egyszer, hogy a krétában rossz sorba lett rögzítve a jegy, máshoz lett beírva.

2023. nov. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy rosszat kattintott véletlenül.
márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!