Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar BA levelezőn, tapasztal...

Magyar BA levelezőn, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az ilyen büfészakos válaszoktól légyszíves kíméljetek, 30 múltam és már van 2 szakmám amiben dolgozok és amiből megélek. Viszont lenne néhány diplomára épülő szakképzés ami nagyon érdekelne, ezért szükségem lenne egy alap diplomára és már középiskolás korom óta szerettem volna magyar szakra menni, érdekel az irodalom, de főleg a nyelvészet, egyedül praktikus okokból mondtam le róla.


Aminek utána lehet olvasni a szakkal kapcsolatban azon túl vagyok, inkább tapasztalatok érdekelnének.


Mennyire nehéz/időigényes munka mellett?


Bármilyen információ érdekelne.



febr. 26. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 szerintem igen! Fiatalon művelődésszervező szakot végeztem, ami kb. ugyanaz, csak más néven. Nehéz objektíven megítélni, mert sok idő eltelt azóta, de az akkori tankönyveim megvannak, ahogy sok vizsgára a kidolgozott tételsor is. A mennyiség ott sem mindig volt kicsi, de az anyag túlnyomó része könnyen befogadható, logikus és érthető információkból állt. Magyaron azért vannak az elméletnek olyan területei, amelyeket bizony magolni kell.

A 6. válaszoló voltam.

márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aki privátban írt: az EKF-en, 4 éves osztatlan képzésen. És több privát üzenetet nem kérek.
márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a választ.
márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!