Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljátok az e-titán...

Hogyan tanuljátok az e-titán modulokat? Most fogom elkezdeni. Ti jegyzeteltek is közben vagy csak próbáljátok memorizálni? Tanulási praktikákra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

febr. 27. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell jegyzetelni. Értelme nincs. Meg kell érteni első körben. Ha neki állsz jegyzetelni kifutsz az időből.
febr. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig szoktam jegyzetelni, de itt még én sem tettem. A lényeg, hogy minden alaposan olvass át, nézd meg a videókat, és a legvégén hagyj legalább 1-2 hetet a próbavizsgákra, azokat csináld látástól vakulásig.
febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En 2,5 het alatt megcsinaltam az etitánt 24 órát használtam el. 2 hétre kaptam vizsgaidőpontot, elsőre ámentem 72 ponttal. Én így csinaltam: ha van elég hely a telódon csinalsz egy kresz mappát a galériaba es en oda az összes modul zárót, részvizsga kérdést kifotóztam. Sokszor csak azokat olvastam újra es újra meg így láttam h mi volt a rossz. Ha nem értettem vakamit akkor a tananyagban visszamentem és újra olvastam. Majd 1000 kép lett abban a mappában de nekem ez így nagyon bevált jegyzetelés helyett és 1 hónap alatt meglett a kresz. Még 30 órám maradt a programban.
febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! És mit tapasztaltál kresz vizsgán? Hasonló kérdések voltak?
febr. 29. 23:24
 5/5 anonim válasza:
Teljesen ugyan azok voltak szó szerint maga a program is ugyan az volt. Kb 4 kérdés volt amit akkor láttam először, de ki tudtam következteni a jó választ. Itthon átlagban 70-74 pont között teljesítettem a vizsga meg 71 pont lett 🙂 Sok sikert 🙂
márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!