Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok az 'etitan'...

Tapasztalatok az 'etitan' netes KRESZ-elméleti programmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire ad hasonló kérdéseket, mint amilyenek később az elméleti vizsgán lesznek? Tapasztaltatok valami hibát? Mondjátok el a tapasztalataitokat, kérlek! :)

2013. nov. 21. 17:08
 1/10 anonim válasza:
55%

Szia!

Szerintem jo az online tanfolyamuk, en is azt vegeztem. A kerdesei korulbelul mind vizsgakerdesek de mindenkepp tolts ki egy teszt konyvet is vagy hasznals a gyakorlo programot. A gyakorlati oktatast nem igazan javasolnam naluk mert eleg draga. Azt en az sosjogsinal csinaltam.

2013. nov. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 jegesmedwe ***** válasza:
60%

Az etinan és csapata korrupcióval szerezte meg azt a jogot, hogy csak az ó tanfolyamuk elvégzése után lehessen vizsgázni. Voltak sokkal jobb pályázók is, de ez már előre el volt döntve. Egyébként közepesnek mondható a tananyaguk. A tesztkérdések viszont megközelítően sem hasonlítanak a hivatalos vizsgakérdésekre. Nyilván azért, mert akkor túl sokan átmennének a vizsgán és az NKH elesne a nem kevés pótvizsga díjak összegétől.

Én szakmabeli vagyok (elméleti és gyakorlati oktató)

Az elméleti vizsgára tanulóim szerint és szerintem is a www.webkresz.hu honlap használatával lehet felkészülni. Úgy tudom, mobilos változata is van.

2013. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%

Szerintem kresztképzésre sokan nem azért mennek mert szükség van rá, hanem mert kötelező a vizsgázáshoz (ami egy vicc egyébként). Simán meg lehet tanulni a kreszt fizetős képzés nélkül is, főleg hogy jó pár éve kering a torrentoldalakon maga a hivatalos kreszviszga program is.

A legértelmesebb az lenne hogy ha lehetne kreszvizsgára jelentkezni hivatalos képzés nélkül is, de ez túl logikus hogy ebben az országban megtörténhessen.

Abból az szempontból ez a képzés jó hogy hivatalos, és olcsóbb mint a tantermi, hasznuk meg ugye mind2-nek a 0-hoz közelít.

2014. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyébként nem ajánlott ezt a cuccot használni, mert a rendszerben gyakorlati oktató alig van (ami különösen vicces hogy budapesti oktató egyáltalán nincs), és még a kreszvizsgára jelentkezéshez is oktató kell, mint a kőkorszakban. Szóval a kresz oktatáson végigmész, utána kereshetsz egy normál sima autósiskolát, hogy ott bejelentsenek kreszvizsgára.
2014. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 1 hónapja kezdtem el.Teljesen meg vagyok vele elégedve.Érthetően le van írva benne minden.Gyakorlati oktató is van hozzá,úgyhogy én ajánlani tudom.
2015. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Az etitan-ról:

-nem hajlandó elfogadni a helyes válaszokat NAGYON SOKSZOR

-olyan kérdések vannak benne, amit édesapám -aki 40 éve sofőrként dolgozik- kerekedett szemekkel olvas, és amikre ő sem tudja a választ

-változó, hogy ugyanarra a kérdésre melyik választ fogadja el épp

-rengeteg olyan kérdés van, amiről előtte szó nem volt


Egy idegesítő sz* r az egész és csak hátráltat. Arról nem is beszélve hogy írtam nekik e-mailt, amire válaszul gyakorlatilag lehülyéztek és elküldtek.


Senkinek nem ajánlom, egy forintot nem ér az egész.

2016. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
73%
Pontosan ugyanolyan kérdések vannak mint a vizsgán. Több mint 15 órát gyakoroltam rajta és meg lett az eredménye. 73 pontot értem el a 75ből. :)
2016. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%

Kedves tanfolyamkeresők!

Én nagyon nagyon tudom javasolni az etitánt!!

Itt olyan tempóban és olyan intenzitással tudsz tanulni, ahogy neked kényelmes! Nem kell attól tartani hogy a tanár nem megfelelő, érthetettlenűl magyaráz vagy esetleg hadar. Teljessen személyre szabott! Bőven ad időt a tanulásra (60 órát de lassan haladva is 40 órra alatt kényelmessen be lehet fejezni). Olyan sorrendben haladhatsz a modulokkal ahogy szeretnél. A végén a gyakorló résznél tényleg azokat a kérdéseket adja amik a vizsgán is lesznek. A gyakorló résznél teljesen olyan mint ha a vizsgán lennél. Konkrét vizsgahelyzetekben gyakorolhatsz.

Ugyan van hogy előfordúl egy két nyakatekert kérdés, de legalább nem a vizsgán szembesűlsz vele előszőr.

Én is itt tanultam,és nekem nagyon sokat segített, hogy a magam módján haladhattam! A vizsgán összesen egy hibám volt (természetesen az első és egyben utolsó KRESZ vizsgámon).

Az etitán volt az egyik legjobb választásom a jogsiszerzés során!

Sok sikert és még több kitartást mindenkinek, akinek tudtam segíteni!! :)

2017. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Sztem akiknek bejött, azok vmi mazochisták lehetnek.


Teljesen életszerűtlen szívatós kérdések. Apám nem tudta megcsinálni az egyik tesztet, pedig kiváló sofőr.


Többször nem engedett tovább, mert elvileg vmit kihagytam. érdekes, mikor visszamentem, semmi megoldatlan feladatot nem láttam, 5x végigmentem azon az oldalon újra, akkor végre továbbengedett.


Párszor olyan is volt, h amit korábban elfogadott helyes válaszként, azt utána már nem.


Rakás trágya az egész.

2017. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vincent93 válasza:
87%

Nem ajánlom senkinek se. A B kategóriás jogosítványt rendesen csináltam, és minden jól ment. A C, CE kategóriát már az etitánon.

Történet a következő:


Beültem vizsgázni C kategória kreszből, műszaki elmélet, és balesetvédelemből. Balesetvédelem bukta a többi max pontos. Furcsa volt nekem, hogy a megadott válaszaim helyesek voltak, de mégis hibás. Jelentettem tehát a vizsgabiztosnak. Megnézte, és ő is furcsálotta. Elment megnézni. Mint kiderült, 1 hete változott a jogszabály, amiről az etitan baszott tájékoztatni. Vizsga után 1 héttel kaptam értesítést, hogy figyeljek oda, mert változott. Mondtam is magamba, hogy köszönöm a figyelmeztetést-ezt egy kicsit durvább megfogalmazásba- oda figyelek.


Amúgy a tananyag annyira jó, hogy már siralmas. Kész szenvedés volt túljutnom rajta. A modulzáró kérdések közel se az adott anyaghoz tartoznak. A sima kreszbe mit aholszó se volt tachográfról, az első kérdés, hogy melyik piktogram van a képen. Ahhoz, hogy tovább mehessek, meg kellett neten keresnem a piktogramokat. Legalább a modulhoz kapcsolódó kérdéseket tegyenek már fel. Mivel maga az autó iskola is szivatott, így ott hagytam. Elmentem megcsinálni máshol a C gyakorlati részét. E kat. ugyan az. Etitan. Kezdődött minden előröl. Annyi különbséggel, hogy már tudtam, hogy mire számítsak. A c re még mindig küldik a bü tanfolyam kezdete emailt mert leiratkozni nem lehet. Szóval senkinek se ajánlom

2017. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!